Elkos (Německo) ELKOS DENTAMAX CLASSIC Zubní kartáček 2ks Kartáček DENTAMAX CLASSIC: HART – tvrdý

Zubní kartáčky Elkos DentaMax Classic jsou dokonale přizpůsobeny tvaru zubů a mezizubních prostor, a proto je důkladně a efektivně čistí. Pečlivě... více informací »
Elkos (Německo) ELKOS DENTAMAX CLASSIC Zubní kartáček 2ks Kartáček DENTAMAX CLASSIC: HART - tvrdý
29 Kč
DO OBCHODU >
Zubní kartáčky Elkos DentaMax Classic jsou dokonale přizpůsobeny tvaru zubů a mezizubních prostor, a proto je důkladně a efektivně čistí. Pečlivě...

Zubní kartáčky Elkos DentaMax Classic jsou dokonale přizpůsobeny tvaru zubů a mezizubních prostor, a proto je důkladně a efektivně čistí. Pečlivě zaoblené štětiny nabízejí nejvyšší úroveň bezpečnosti při čištění zubů a spolehlivě chrání dásně před zraněním. Delší štětiny v kombinaci s kratšími štětinami pronikají do úzkých prostor, čistí mezery mezi zuby a účinně působí proti usazování plaku, kratší štětiny důkladně čistí povrch zubů. Čistič jazyka na zadní straně hlavy kartáče jemně a účinně odstraňuje plak a bakterie z jazyka. Extra polstrovaná hlava navíc snižuje riziko poranění dásní. Pružný měkký úchop s ergonomickou opěrkou palce zaručuje bezpečnou a pohodlnou manipulaci. Balení obsahuje 2ks. Barva kartáčků je náhodný mix.
 
Varianty:

WEICH – měkký
MITTEL – středně tvrdý
HART – tvrdý

 
Doporučení: Zubní lékaři doporučují čištění zubů pravidelně, nejméně 2krát denně a výměnu zubního kartáčku za nový po 6-8týdnech používání.
 
 

Tento kvalitní a levný kus Elkos (Německo) ELKOS DENTAMAX CLASSIC Zubní kartáček 2ks Kartáček DENTAMAX CLASSIC: HART - tvrdý od spolehlivé značky Elkos (Německo) k dostání právě ve výprodejové akci! Levně za cenu 29 Kč.