Výhodný a pohodlný nákup v online drogerii

Šampon na Online drogerii XanteaDovozová drogerie a kosmetika je pro nás v České republice stále žádaným artiklem. Ať už je to způsobeno tím, že na trhu je stále nedostatek kvalitních výrobků nebo jejich vysokou cenou. Ale máme pro vás řešení, které by mělo tento problém odstranit.

Na internetu najdete hned několik obchodů, které se věnují prodeji drogerie. Většina ale nakupuje veškerý sortiment od dodavatelů v ČR. My jsme objevili internetový obchod Xantea.cz, který se specializuje na dovoz drogerie a kosmetiky z Velké Británie a Anglie. Online drogerie Xantea nabízí často i neznámé kosmetické značky nebo anglické alternativy. Například šampony Schwarzkopf a jejich produkt Schauma, kterou u nás známe. V Anglii se ale stejný šampon prodává pod označením Supersoft. Rozdíl je pak vidět i na ceně a množství. Za anglickou kvalitu kokosový šampon Schwarzkopf Supersoft 400 ml zaplatíte 44 Kč a za českou Schaumu 250 ml také 44 Kč. Cena je teda v tomhle případě stejná, ale přicházíte o 150 ml kvalitního šamponu.

A tak bychom mohli pokračovat a nacházet další rozdíly! Ale skočte se podívat do online drogerie Xantea.cz a podívejte se sami 🙂

Komentáře

komentářů

Anet