Robotický vysavač vítěz testu

Sháníte rychlého pomocníka, který vám uklidí byt, zatímco jste v práci nebo před nečekanou návštěvou? Máme pro vás skvělý tip – robotický vysavač, který vysává za vás, aniž byste se museli namáhat. Zní to úžasně a výsledky jsou skvělé. Otestovali jsme pro vás dva robotické vysavače od značky Pifco.

Vítěz testu


Pifco Robot Premium
Robotický vysavač s dobíjecí stanicí
Cena: 4 990 Kč
Přejít do e-shopu

Robotický vysavač vítěz testu, tím je jednoznačně větší robotický vysavač Pifco s dokovací stanicí. Nejenže je tišší, ale zároveň i výkonnější. Skvěle vysává a to především díky postranním kartáčkům, které nametou nečistoty přímo pod vysavač a ten je snadněji vysaje. Vysavač je vybaven integrovaným navigačním systémem a opatřen senzory proti nárazu a také proti pádu ze schodů. Na jedno nabití zvládne vysávat až 60 minut, poté si sám dojede do dokovací (nabíjecí) stanice a začne se dobíjet pro další použití. Nemusíte se o něj tedy vůbec starat. Pořiďte si i vy robotický vysavač a užívejte si svůj volný čas naplno.

Ekonomická varianta


Pifco Robot
Robotický vysavač
Cena: 2 490 Kč
Přejít do e-shopu

Menší robotický vysavač má pěkný a roztomilý vzhled, nečistoty však vysává skvěle. Je poháněn dobíjecí baterií a v provozu vydrží až hodinu uklízet na jedno nabití. Vysavač je vybaven protinárazovými senzory a přední lištou. Nemusíte se tak bát, že by vám vysavač poničil nábytek. Tento vysavač je levnější, pokud tedy nechcete moc utrácet, určitě je pro vás vhodným kandidátem.

Komentáře

komentářů

admin