Přehled: Přípravky pro utírání prachu

Pečujete o svůj nábytek? Používáte při utírání prachu prostředky na leštění? Dopřejte svému nábytku skutečný lesk. Podívejte se na přehled dovozových produktů z Anglie. Existují přípravky ve spreji a také vlhčené ubrousky na utírání prachu. Čtěte více.

Leštěnky nábytku ve spreji

Říká se jim spreje proti prachu nebo také leštěnky na nábytek. Jednoduše nastříkáte na čistý povrch nebo na hadr a roztíráte. Pojďme se podívat na značky leštěnek, které najdete na anglickém trhu:

Pledge 250ml – SC Johnson

Tradiční značka přípravků na leštění nábytku v Anglii. Prodává se v ve variantách WOOD (na dřevo) a jako multifunkční (na dřevo, sklo a elektroniku). Výrobcem je společnost SC Johnson, která vyrábí také Pronto.

Cena: od 38 Kč
Přepočet ceny na 100 ml: 15,2 Kč
Zobrazit v e-shopu XANTEA.cz

Flowershop Original 300ml

Leštěnka na nábytek s velmi výhodným poměrem cena vs. kvalita. Za 34 Kč si můžete koupit leštěnku, která obsahuje 300ml látky. Obsahuje aktivní složky pro odstraňování prachu. Použití na lakované dřevěné povrchy, HiFi věže i na TV obrazovky.

Cena: od 34 Kč
Přepočet ceny na 100 ml: 11,34 Kč
Zobrazit v e-shopu XANTEA.cz

Xanto Lavender 500ml

Obsahuje speciální směs vosků včetně včelího vosku. Při pravidelném používání dá péči a ochranu před opotřebením. Ochraňuje dřevo před skvrnami z polití apod.

Cena: od 58,10 Kč
Přepočet ceny na 100 ml: 11,62 Kč
Zobrazit v e-shopu XANTEA.cz

Ubrousky na utírání prachu a leštění nábytku

Utírání prachu může být snadnější. Už nemusíte chodit se sprejem. Stačí si vytáhnout vlhčený ubrousek a utírat.

Vlhčené ubrousky Duzzit na nábytek – 32 ks

Vlhčené ubrousky od známé anglické značky Duzzit (vyrábí také např. tablety do myčky). Pro použití na stoly, židle, obklady a lakované povrchy. Extra silné Duzzit na nábytek vlhčené ubrousky jsou ideální pro použití v domácnosti.

Cena: od 37,50 Kč
Přepočet ceny na 1ks ubrousku: 1,172 Kč

Zobrazit v e-shopu XANTEA.cz

Greenshield ubrousky vlhčené na dřevo a laminát – 50 ks

Vlhčené ubrousky na dřevo a lamináty odstraňují nečistoty, prach a mastnotu, leští povrch a obnovují jeho původní strukturu.

Cena: od 37,50 Kč
Přepočet ceny na 1ks ubrousku: 0,75 Kč

Zobrazit v e-shopu XANTEA.cz

Ceny jsou aktuální k 2.9.2014.

Komentáře

komentářů

admin