Podmínky

Provozovatel magazínu a drogerie Xantea.cz: NOVAK’S International s.r.o. IČ: 454 78 821 sídlem Otrokovice, Smetanova 1368, PSČ 765 02, zapsán u Krajského soudu v Brně pod spisovou značkou C 5101 (dále NOVAK’S International s.r.o.).

Odeslání svého e-mailu, přihlášením k odběru a účastí v akci 50 Kč za nákup souhlasíte s těmito podmínkami:

I. Akce 50 Kč na nákup na Xantea.cz

Slevový kód Vám odečte částku 50 Kč. Slevový kód lze použít při nákupu v drogerii Xantea.cz (drogerie s dovozovým i českým zbožím).  Kód lze uplatit při nákupu v minimální výši 600 Kč. Akce je platná do 31.12.2015. Provozovatel si vyhrazuje právo akci prodloužit. Tento slevový kód se Vám zobrazí po zadání a ověření platnosti Vašeho e-mailu.

II. Platnost Vašeho e-mailu

Po vložení e-mailu budete vyzvání k potvrzení toho, že tento e-mail je opravdu Váš. A to prostřednictvím příchozí zprávy do e-mailu s odkazem, na který stačí kliknout.

III. Novinky ze světa dovozové drogerie – obchodní sdělení

Vložením svého e-mailu souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení od NOVAK’S International s.r.o. týkající se nabízení zboží a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Souhlas udělujete, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, se zpracováním poskytnuté emailové adresy NOVAK’S International s.r.o., za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svůj souhlas můžete odvolat a požádat společnost NOVAK’S International s.r.o. o vyřazení Vaší e-mailové adresy a to písemně na adresu společnosti NOVAK’S International s.r.o. nebo elektronicky zasláním nesouhlasu na info@novaks.cz