Nejlepší bruska na paty

Pokud uvažujete o koupi pilníku na paty, který vám pomůže zbavit se staré a ztvrdlé kůže, určitě se podívejte na výrobek od společnosti Nexon – Pedi 5v1 elektrický pilník. Má výborné hodnocení na Heurece a lidé se ho kupují především kvůli tomu, že nepotřebují baterky. Dá se totiž zapojit do elektrické zásuvky a používat.

Jeho výkon je také skvělý a svědčí o tom recenze, které je možné na Heurece najít:

  • Jednoduchá obsluha, možnost nabytí přístroje a tudíž žádné dokupování baterií, světýlko, hezký design
  • Pokud chcete něco k udržení hezkých nohou, tak určitě doporučuji, nicméně pemzu to úplně nenahradí. Pokud už jsou paty hodně zničené, chce to asi nejdříve návštěvu pedikérky a přístroj používat k udržení pokožky na patách
  • Pilník jsem si koupila cca pře rokem pro svoji potřebu, jsem s ním maximálně spokojená, a proto jsem ho koupila nyní jako dárek pro dceru
  • Přes rok jsem vybíral přístroj, který bude dobrý. Ještě, že jsem si počkal, neboť tento je perfektní!!!!
  • Jsem velice spokojena i cena je prijatelna. Velmi uzitecny pomocnik pro kazdou zenu. Dekuji, s pozdravem a hezke dny preje Darja.
  • Dlouho jsem hledal el. pilník, který by nebyl pouze hračkou. ale měl trochu vyšší výkon a nezastavoval se při sebemenším přítlaku. Dalším mým požadavkem bylo přímé napojení na el. síť, případně dobíjecí akumulátor.Oba tyto hlavní požadavky tento výrobek splňuje. Dále má Nexon oproti levnějším výrobků 2 rychlosti, výkyvnou dvouválečkovou hlavici, lehce vyměnitelnou a led osvětlení. Náhradní hlavice jsou dostupné u dodavatele. Po krátkém používání se zdá, že kvalita provedení je dostatečná, výrobek dobře padne do ruky a obsluha je jednoduchá.
    Produkt je vhodný pro běžné používání, doporučuji dalším zájemcům.
  • S elekrickým pilníkem jsem spokojená, splnil mé očekávání, šikovný do ruky, výhoda el. nabíjení (nemusí se kupovat baterie). Doporučuji.

Nexon Pedi 5v1 brusku na paty koupíte v online drogerii Xantea.

Komentáře

komentářů

Anet